Sistemik Spiral Gelişim

GERÇEK ÖZGÜRLEŞTİRİR.

Sistemik Spiral Gelişim Eğitimi

 

SİSTEMİK SPİRAL GELİŞİM EĞİTİMİ, BİR KENDİ KENDİNİ İNŞA ETME , DÖNÜŞTÜRME VE SONRASINDA BU SÜREÇTEN DİĞERLERİNİ DE FAYDALANDIRMA YÖNTEMLER BÜTÜNÜ, SİSTEMİDİR.
BU EĞİTİM, SPİRAL BAKIŞ EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR ve KOLAYLAŞTIRICILAR, KOÇLAR, MENTORLAR, TERAPİSTLER GİBİ DANIŞMANLIK ALANINDAKİ PROFESYONELLERE ÖZEL olarak geliştirilmiştir.
Spiral Gelişim eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılar :
• SPİRAL ALANLARIN farkındalığı ışığında bunu nasıl kullanabileceklerini keşfederler.
• Kendi Terapi yöntemleri içine rahatlıkla ekleyebilecekleri yeni araçlara ve bu araçların kullanım uzmanlığına sahip olurlar.

• Bireysel Konstelasyon Kartları© sayesinde Sistemik yaklaşımı ,BİREYSEL SEANSLAR içinde rahatça kullanabilme yetisi geliştirirler.
• “İyileşmek” için sanatın gücünü nasıl kullanabileceklerini keşfederler.
• Beyin- Duygu ve Beden bağlantısı konusunda öğrendikleri yepyeni yöntemleri “Öncelikle Kendilerine, sonrasında danışanlarına” rahatlıkla uygulayabilirler.

Tüm sistemik düzenin temelinde SPİRAL bir HAREKET vardır.
Spiritüel düzlemde, gözlerimizle göremediğimiz bu döngü hareketi, önce TANRISAL İRADENİN “OL” EMRİ İLE AKTİVE OLUR,
“OL EMRİ” olarak ifade edilen, aslında müthiş bir matematik ve geometrik yaradılış planlamasıdır. Öyle ki, TEK BİR PATERNDEN SPİRAL DÖNGÜ İLE SÜREKLİ, SONSUZ YAYILAN YANSIMALAR FRAKTALLAR YARATILIR. BU YÜZDEN, MİKRO NE İSE MAKRO ODUR, VE TAM TERSİ…
Bu ilk “hareket ivmesi”, yaratımı süptil boyutlarda gerçekleştirmeye başlar. Spiral bir yönelimle devam eder.
BU minik modellerin , her birimizin içinde gizli olduğunu hayal edin. Bütüne ulaşabilmek yaşamlar sürüyor belki de.
İNSAN-I KAMİL OLABİLMEK, NİRVANA, BUDA YA DA HER NASIL ADLANDIRIRSANIZ ÖYLE. BU SON (!?) NOKTAYA GELEBİLMEK İÇİN DE AYNI SPİRAL DÖNGÜLER, BİZ FARKINDA OLMASAK DA TÜM EVREN VE MİKRODA BİZİM YAŞAMLARIMIZI YÖNETİYOR.
Bu yüzden eğitimimizin adı SİSTEMİK SPİRAL GELİŞİM .
VARLIĞIMIZA DAHA DOĞMADAN ÖNCE PATERNLER YERLEŞMEKTE. DAHA DOĞRUSU BU PATERNLERİN, BİLGİ ŞABLONLARININ (DNA) BİRLEŞİMİ OLARAK DOĞUYORUZ. BİZİ OLUŞTURAN BİLGİNİN İÇİNDE NESİLLERARASI AKTARILMIŞ BİRÇOK NEGATİF VE POZİTİF POTANSİYEL VAR. KENDİ YAŞAMIMIZDA UYGUN KOŞULLAR OLUŞTUĞUNDA TEKRARLAMAYA BAŞLIYORLAR. EĞER NEGATİF BİR PATERNİ TEKRARLAMAKTAYSANIZ, KURTULMAK ANCAK MODELİN BAĞLANTILI OLDUĞU ALANI TEMİZLEYEREK MÜMKÜN.
SİSTEMİK SPİRAL GELİŞİM EĞİTİMİ, BİR KENDİ KENDİNİ İNŞA ETME , DÖNÜŞTÜRME VE SONRASINDA BU SÜREÇTEN DİĞERLERİNİ DE FAYDALANDIRMA YÖNTEMLER BÜTÜNÜ, SİSTEMİDİR.
İNŞA ETME EYLEMİ ÖNCESİ MUTLAKA ÖN BİLGİ, ARAŞTIRMA VE PLANLAMA GEREKİR.
BU YÜZDEN BU EĞİTİME SİSTEMİK SPİRAL BAKIŞ EĞİTİMİNİ 1 SUPERVİZYON İLE TAMAMLAYANLAR VE KOLAYLAŞTIRICI , KOÇ, MENTOR, TERAPİST GİBİ DANIŞMANLIK ALANINDA ÖN BİLGİ VE DENEYİMİ OLAN, PROFESYONEL HİZMET VERENLERE YÖNELİKTİR.
İçeriğinde Bireysel Konstelasyon Kartları© nın da kullanımı teori ve pratik uygulamalar, Beyin- Duygu ve beden bağlantısı , Çözüm önerileri bulunur.
EĞİTİMDE;
Bağlanma ve Spiral aktarım, KÖR SEVGİ Ve PATERNLER
SİSTEMİK YASALAR ve aidiyet,“Algı Haritası” Çıkartmak,PATERNLERİ fark etmek, Konstelasyon Bakış açısında “Kişisel Algı Harita” nedir?
Bireysel Konstelasyon Kartları© ile tanışma, Bireysel Konstelasyon Kartları© ile Kişisel Algı Haritasını yönetebilmek.
Travma. Nedir ? Nasıl etki eder ? Nesiller arası aktarımı .

Aktarılmış Travmaların günlük yaşamımızdaki etkileri.
Beyin ve Duygular 1 , DUYGU - BEDEN BAĞLANTISI.
Bedene yerleşmiş olan Travmanın gevşetilerek akıtılması: yöntemler.
Ruhsal Bütünlük için izlenen adımlar, Sanat ve iyileşme yolunda kullanılan yöntemler, Beyin ve Duygular 2 , Kilitli duyguları açma reçeteleri.
İç seslerle (kimliklerle) uzlaşma, Spiral akışa yönelme- Öze dönüş.
Gibi konular çerçevesinde bol uygulama ve teorik destek bulunur.


• Haftada bir oturum olacak şekilde Toplam 8 oturumdan oluşan eğitim süresi iki aydır.
• Tüm oturumlar tamamlandıktan sonra bir supervizyon seansı yapılması mecburidir.
• Supervizyon Seansını başarı ile tamamlayan katılımcılar SİSTEMİK SPİRAL GELİŞİM EĞİTİMİ UYGULAYICI sertifikası almaya hak kazanır.
• Eğitim sonunda kullanılacak olan Bireysel Konstelasyon Kartları© eğitim ücretine DAHİL değildir.

.
Sistemik Spiral Gelişim Eğitimi yeni gruba katılım için lütfen hafta içi ya da hafta sonu tercihinizi belirterek başvuru yapın.

ÜCRETLENDİRME ve KAYIT İÇİN LÜTFEN

02125429165
05357132521
İnfo@darmanas.com