Kart ve İmleçler

GERÇEK ÖZGÜRLEŞTİRİR.

Bireysel Konstelasyon Aile ve Organizasyon Temsilci Kartları / Temsilci Heykelcikler

 

Bireysel Konstelasyon, Aile ve Organizasyon Temsilci Kartları

Bireysel Konstelasyon, Aile ve Organizasyon Temsilci Kartları, insan psikolojisi ve davranışı ile ilgili birçok alanda, sistemik bir iç görü sağlayabilmek için kullanılabilecek, çok yönlü ve faydalı bir araçtır.

Bireysel Konstelasyon çalışmaları, Aile terapileri, Bireysel ya da Organizasyonel tüm sistemik çalışmalar ve diğer terapilerde, çalışma sırasında uzman ve danışan dışında başka gruplara ya da kişilere ihtiyaç duyulduğunda devreye alınabilecek, yirmi adet farklı cinsiyet ve yaş grubundaki figürlerden oluşan, uzman ve danışanın konuya odaklanmalarına yardımcı olmak üzere hazırlanmış özel bir tasarımdır.

Sanat ve eğitim alanında yirmi yılı aşkın bir süredir aktif olarak çalışan        Yaprak Hısım tarafından tasarlanıp, projelendirilip hizmete sunulan, tescil çalışmaları tamamlanmış olan Bireysel Konstelasyon, Aile ve Organizasyon Temsilci Kartları, üzerinde bulunan figürlerde, danışanın duygu aktarımına alan açabilmek için mümkün olduğunca “mimiksiz” bir yüz ve beden duruşu temel alınarak tasarlanmıştır.

Farklı sosyo-kültürel özelliklerde çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı insan figürleri kullanılmıştır.   

Figürlerin arka planında yer alan tasarım, imajinasyonu teşvik edici formlar ve renklerden oluşur.

17 x 22  cm boyutlarında tasarlanmış  olan kartlar, masa üstünde veya  yerde , geniş alanlarda çalışma imkanı verir, ayrıca boyutları ve ambalajı sayesinde kolaylıkla taşınabilir.

*Sistemik çalışmalar için özel olarak tasarlanmış kartlardır. Temsilci olarak kullanılan diğer objelerden (sandalye, yastık, düz renkli karton, grafik çizimli kartonlar, legolar, vs.) bu anlamda tamamen farklılık gösterir.
*Üzerinde bulunan figürler ve arka plan görseli bilinçaltı çalışmalar için kesinlikle tam olarak uygundur ve Geshtalt Terapistleri tarafından tavsiye edilmiştir.
*Patentlidir.
*ISCA( international Sistemic Constellation Association) Sitesinde önerilmiştir.
*Satışı sadece www.darmanas.com sitesi üzerinden yapılmakta

 

 

Bireysel Konstelasyon Aile ve Organizasyon Temsilci HEYKELCİKLERİ

ÖZEL SİPARİŞ ÜZERİNE HAZIRLANAN HEYKELCİKLER,

İnsan psikolojisi ve davranışı ile ilgili birçok alanda, sistemik bir iç görü sağlayabilmek için kullanılan, çok yönlü ve faydalı araçlardır.

Bireysel Konstelasyon çalışmaları, Aile terapileri, Bireysel ya da Organizasyonel tüm sistemik çalışmalar ve diğer terapilerde, çalışma sırasında uzman ve danışan dışında başka gruplara ya da kişilere ihtiyaç duyulduğunda devreye alınabilecek, FARKLI CİNSİYET VE YAŞ GRUBUNDAKİ FİGÜRLERDEN VE İSTEĞE GÖRE CANLI, CANSIZ, HAYVAN YA DA OBJELERDEN oluşan, uzman ve danışanın konuya odaklanmalarına yardımcı olmak üzere hazırlanmış özel bir tasarımdır.

Sanat ve eğitim alanında yirmi yılı aşkın bir süredir aktif olarak çalışan Yaprak Hısım tarafından üretilen HEYKELCİKLER, danışanın duygu aktarımına alan açabilecek şekilde mümkün olduğunca “mimiksiz” ve “tamamlanmamış” bir yüz ve beden duruşu temel alınarak tasarlanırlar.

Yükseklikleri ,

Yetişkin ve Ergen figürlerinde 15 – 20 cm.     

Çocuk figürlerinde 10 – 12 cm.

Yaşlı figürlerinde 13 – 17 cm.

Civarındadır.

 

Sipariş sonrası 20 gün içinde KİŞİYE ÖZEL OLARAK HAZIRLANIP kargo ile belirtilen adrese teslim edilir.

Temel set iki yetişkin, dört yaşlı, bir çocuk, bir ergen figüründen oluşan toplam sekiz adet heykelciği kapsar.

Farklı talepler ya da temel set dışındaki adetler (hayvanlar, soyut tasarımlar, objeler, v.s.) sipariş detaylarında belirtilir.

Patentlidir.
*ISCA( international Sistemic Constellation Association) Sitesinde önerilmiştir.
*Satışı sadece www.darmanas.com sitesi üzerinden sipariş ile yapılmaktadır.