+90 5357132521
info@darmanas.com

Sizden Gelenler

GERÇEK ÖZGÜRLEŞTİRİR...

Konstelasyon imleçleri sistemdeki büyük resmi görmek ve spesifik bir durumu çalışabilmek için kolaylaştırıcılar, terapistler ve danışanların kendi başlarına kullanabileceği son derece yararlı bir tasarım.

“Constellation figures are extremely useful designs which can be used by facilitators, therapists ,as well as clients themselves, in order to be able to study a specific situation and also to see the big picture within the system.”

Göksel Karabayır – Konstelasyon Kolaylaştırıcısı ve Eğitmeni.

“These figures are for use in the private constellations therapy session. Delightfully realistic, they help the individual constellations therapist work with her client towards a good resolution.”

Kayda değer ölçüde gerçekçi olan bu imleçler bireysel konstelasyon terapi oturumlarında kullanılabilmekte olup; bireysel konstelasyon terapistleri bu imleçler sayesinde danışanlarıyla çözüme yönelik çalışmalar yapabilmektedirler.”

Vivian Broughton – Gestalt terapisti ve Konstelasyon Kolaylaştırıcısı

Aile konstelasyon bireysel calismalarimda kullandigim imleclerden bir kismi Yaprak Hanim’in Tasarlayip urettigi aile bireylerini temsilen resimlendirdigi tabletler..Tabletlerle calisirken cok basarili bir konstelasyon sureci yasiyoruz danisanlarimla beraber..
Yaprak Hanim’a sonsuz tesekkurlerimle:)
Sevgiler..

Seyla Sonsino- Konstelasyon Kolaylaştırıcısı

Sevgili Yaprak ,

Bilmeni isterim ki bana özel hazırladığın heykeller ve Konstelasyon kartları,  çalışmalarıma çok farklı bir boyut kattı. Kalpten hissedilerek  ve hizmet amaçlı hazırlanmış bu kartların ve imleçlerin değerini ve çalışmalarıma katkılarını her kullanımda daha çok anlıyorum.

Eminim ki bütün bu çalışmalara gönül vermiş insanların da yoluna ışık olacaktır.

Sevgimle, Şebnem

Ajasta Şebnem Cumhur – Thetahealıng® terapisti ve eğitmeni – Kolaylaştırıcı- Yazar

 Bireysel Konstelasyon, Aile ve Organizasyon Temsilci Kartları, hem biz konstelasyon kolaylaştırıcıları, hem de danışanlarımız için, süreci anlamak ve yönetmek için tasarlanmış, kolaylaştırıcılar için birçok detayı birarada görmeyi sağlarken (yaş, cinsiyet vs.), danışan için ise, çalışılan konu hakkında farkındalık yaratan, doğru ve güvenilir bir materyal olup, benim için çalışmalarımda vazgeçilmez bir unsur.

Sevgili Yaprak Hısım’a sonsuz teşekkürler…

Nermin Uzun – Konstelasyon Kolaylaştırıcısı