+90 5357132521
info@darmanas.com

SCIO / EDUCTOR Sizin için neler yapabilir?

GERÇEK ÖZGÜRLEŞTİRİR...

SCIO / EDUCTOR sizin için neler yapabilir?

  • SCIO / EDUCTOR’un dengeleyici etkileri diş ağrısı gibi en basit şikayetlerden karmaşık hastalıklara kadar birçok stres temelli duruma çözüm önerir.
  • Problem alanlarının tanınması: Hassas enerji dengesizlikleri saptanarak hastalığın muhtemel  nedenleri araştırılır. Bilinçaltındaki prosesler hakkında bilinç düzeyinde farkındalık sağlanır.
  • Enerji terapisi: SCIO / EDUCTOR teşhisin yanı sıra yaklaşık 50 değişik onarıcı enerjiyi kullanarak vücudun enerji dengesini sağlar. Bu kapsamda enerji akışının sağlanması, blokajların kaldırılması, zap frekansları kullanılarak patojen mikroorganizmaların eliminasyonu, duygusal durumların dengelenmesi, vücudun iyileşme işlevlerinin hızlandırılması, alerji  , detoksifikasyon, çakraların dengelenmesi gibi işlevleri bulunmaktadır.
  • SCIO / EDUCTOR ile uygulama sırasında sonuçlar hemen veya bir müddet sonra gerçekleşmeye başlar. Dengelenme prosesi, içeride yavaş yavaş başlar; takibinde bu reaksiyon zincirleme  prosesleri uyararak belirgin bir iyi hissetme durumu sağlar. Bazı akut olaylar tek seansta dengelenirken, kronik yani uzun süreden beri gelen problemler daha fazla SCIO / EDUCTOR seansına gereksinim oluşturur.
  • SCIO / EDUCTOR bir teşhis aracı değildir.  Çok daha derin ölçüm yapan bir teknolojiyi barındırır. SCIO / EDUCTOR’un içinde, vücudun frekanslarını ölçtükten sonra, zararlı dalgaları onarmak ve nötralize etmek üzere kendi frekanslarını besleyen bir çok program vardır. Ölçülen frekanslar bazı durumlarda yükseltilir, bazı durumlarda ise vücudun frekanslarını geliştirmek veya etkisizleştirmek üzere tersine çevirilir.
  • SCIO / EDUCTOR sadece vücuttaki olumsuzlukları değil, olumlu yönleri de gösterir. Ancak amacımız bütüncül sağlığa ulaşmak  ve yeniden canlandırmak olduğu için, biz daha çok olumsuz yönlere odaklanıyoruz.

SCIO / EDUCTOR hastalıkları tedavi eder mi?

Vücudun, doğru koşullar altında kendi kendini iyileştirme yeteneği olduğunu biliyoruz. SCIO / EDUCTOR stres azaltma ve gevşetme yoluyla sağlıklı olmanın önündeki engelleri kaldırmada rol oynar; bunu da, vücuttaki ve elektrik alanındaki özel stres faktörlerini algılayarak yapar.