SCIO / EDUCTOR Sizin için neler yapabilir?

SCIO / EDUCTOR sizin için neler yapabilir? 

  • SCIO / EDUCTOR’un tedavi edici etkileri diş ağrısı gibi en basit şikayetlerden karmaşık hastalıklara kadar birçok sağlık durumlarına çözüm bulur.
  • Problem alanlarının tanınması: Hassas enerji dengesizlikleri saptanarak hastalığın muhtemel nedenleri belirlenir. Bilinçaltındaki prosesler hakkında bilinç düzeyinde farkındalık sağlanır.
  • Enerji tedavisi: SCIO / EDUCTOR teşhisin yanı sıra yaklaşık 50 değişik tedavi edici enerjiyi kullanarak vücudun enerji dengesini sağlar. Bu kapsamda enerji akışının sağlanması, blokajların kaldırılması, zap frekansları kullanılarak patojen mikroorganizmaların eliminasyonu, duygusal durumların dengelenmesi, vücudun iyileşme işlevlerinin hızlandırılması, alerji tedavisi, detoksifikasyon, çakraların dengelenmesi gibi işlevleri bulunmaktadır.
  • SCIO / EDUCTOR ile tedavi sırasında iyileşme hemen veya bir müddet sonra gerçekleşmeye başlar. İyileşme prosesi içeride yavaş yavaş başlar; takibinde bu reaksiyon zincirleme iyileşme prosesini uyararak belirgin iyileşme sağlar. Bazı akut olaylar tek seansta iyileşirken, kronik yani uzun süreden beri gelen problemler daha fazla SCIO / EDUCTOR seansına gereksinim oluşturur.
  • SCIO / EDUCTOR bir teşhis aracının çok ötesinde bir teknolojiyi barındırır. SCIO / EDUCTOR’un içinde, vücudun frekanslarını ölçtükten sonra, zararlı dalgaları onarmak ve nötralize etmek üzere kendi frekanslarını besleyen bir çok program vardır. Ölçülen frekanslar bazı durumlarda yükseltilir, bazı durumlarda ise vücudun frekanslarını geliştirmek veya etkisizleştirmek üzere tersine çevirilir.
  • SCIO / EDUCTOR sadece vücuttaki olumsuzlukları değil, olumlu yönleri de gösterir. Ancak amacımız sağlığı iyileştirmek ve yeniden canlandırmak olduğu için, biz daha çok olumsuz yönlere odaklanıyoruz.

SCIO / EDUCTOR hastalıkları tedavi eder mi?

Vücudun, doğru koşullar altında kendi kendini iyileştirme yeteneği olduğunu biliyoruz. SCIO / EDUCTOR stres azaltma ve gevşetme yoluyla sağlıklı olmanın önündeki engelleri kaldırmada rol oynar; bunu da, vücuttaki ve elektrik alanındaki özel stres faktörlerini algılayarak yapar.

Bunu Paylaş...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone