+90 5357132521
info@darmanas.com

Ruhsal ve Bedensel İyileşmede Sihirli Dokunuşlar 18 Ocak 2018 15.00 – 17.00

GERÇEK ÖZGÜRLEŞTİRİR...

Ruhsal ve Bedensel İyileşmede Sihirli Dokunuşlar 18 Ocak 2018 15.00 – 17.00

Günümüz çalışma temposunun yoğunluğu sebebiyle, çoğumuz masa başı işlerinden kalkmaya zaman bulamıyor ve kimi zaman saatlerce trafiğe takılıyor. Eve geldiğimizde ise başımızı teknolojik aletlerimize gömüyor ya da yine oturduğumuz yerden televizyon seyrediyoruz.

Işte bu saatlerce hareketsiz kalarak yaptığımız eylemsizlik vücudumuzda kronik ağrıların oluşmasına ve kendimizi her gün oldukça yorgun ve bitkin hissetmemize sebep olduğu gibi, yaşam kalitemizi de düşürüyor.

Yaşadığımız yüzyılın şartlarının getirdiği bu hareketsizliğin vücudumuza verdiği zararı tamamen yok edemesek bile bazı teknikler ile minimum seviyeye indirmemiz ve yaşam kalitemizi tekrardan yükseltmemiz mümkün.

Bu durumla başa çıkabilmemiz için alternatif terapilerin en başında, masaj ritüelleri geliyor. Masaj, binlerce yıldır tıbbi anlamda kullanılan hem zihnen hem de fiziken rahatlamamızı sağlayan en önemli terapi yöntemlerinden biri.
ÜCRETSİZ OLARAK gerçekleşecek bu etkinliğimizde, MASAJ ve DOĞRU KULLANIMI konusunda hem bilgilenecek hem de kendiniize uygulayabileceğiniz küçük teknikler öğrenerek, eğlenerek rahatlayacakasınız.

Konu başlıkları:
* MASAJ NEDİR? 
* DÜZENLİ MASAJ YAPTIRMANIN FAYDALARI NELERDİR? 
* MASAJIN PSİKOLOJİK FAYDALARI…
* KALİTELİ BİR UYKUNUN SIRRI MASAJDA 
* BAŞ AĞRILARINI HAFİFLETMEK İÇİN KENDİ KENDİMİZE NELER UYGULAYABİLİRİZ ? 
* AYAKLARIMIZA VE KULAKLARIMIZA SİHİRLİ DOKUNUŞLAR… 
* YÜZ MASAJI DEYİP GEÇMEYİN.. BEŞ DAKİKALIK BİR UYGULAMA İLE NELER OLACAĞINI HEP BİRLİKTE GÖRELİM

Ruhsal ve Bedensel sağlığınıza olumlu yönde katkı sağlayacak olan bu etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten mutuluk duyarız. 

Bu etkinliğimize gelirken rahat kıyafetler tercih edin ve yanınızda en çok sevdiğiniz nemlendirici bir krem gertirmeyi unutmayın. 

Kayıt yaptırmadan (son dakika) gelen arkadaşları maalesef etkinliğe kabul edemeyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir